KOLEDAR DOGODKOV

Išči po tipu dogodka

RAZSTAVA

Zaključek:
Friday 26.03.2021
ob 19:00
MIHA ŠTRUKELJ: NOVA DELA, slike
splet
 

OTVORITEV SPLETNIH FILMOV

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 18:59
ASISTENTKA, r. Kitty Green (ZDA, 2019)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
PORTRET MLADENKE V OGNJU, r. Céline Sciamma (Francija, 2019)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
PREKLA, r. Kantemir Balagov (Rusija, 2019)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
DNEVNIK DIANE BUDISAVLJEVIĆ, r. Dana Budisavljević (Hrvaška, Slovenija, Srbija, 2019)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
MUSTANG, r. Deniz Gamze Ergüven (Francija/Nemčija/Turčija/Katar, 2015)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
JADRALKE, r. Alex Holmes (Velika Britanija, 2018)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
COLETTE, r. Wash Westmoreland (Velika Britanija, ZDA, 2018)
Spletni ogled
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
TIHA STRAST, r. Terence Davies (Velika Britanija, 2016)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Monday 08.03.2021
ob 19:00
ŽAREK V SRCU, r. Claire Denis (Francija, 2017)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Thursday 11.03.2021
ob 00:00
MLADA IN LEPA, r. François Ozon (Francija, 2013)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Thursday 11.03.2021
ob 19:00
V HIŠI, r. François Ozon (Francija, 2012)
Spletna platforma
 

SPLETNI FILMSKI ŠOPEK

Pričetek:
Thursday 11.03.2021
ob 19:00
FRANTZ, r. François Ozon (Francija, Nemčija, 2016)
Spletna platforma
 

SPLETNI MLADINSKI FILM

Pričetek:
Saturday 13.03.2021
ob 17:00
ROCCA SPREMINJA SVET, r. Katja Benrath (Nemčija, 2019, podnapisi) 8+
Spletna platforma
 

SPLETNI MLADINSKI FILM

Pričetek:
Saturday 13.03.2021
ob 17:00
KOLONIJA: MULARIJA, r. Geneviève Dulude-De Celles (Kanada, 2018) 12+
Spletna platforma
 

SPLETNI MLADINSKI FILM

Pričetek:
Saturday 13.03.2021
ob 17:00
LOTI IN IZGUBLJENI ZMAJI, r. Heiki Ernits, Janno Põldma (Latvija, Estonija, 2019)
Spletna platforma
 

FILMSKI PORTRETI GLASBENIH ZVEZD

Saturday 10.04.2021
ob 20:15
RITEM UDARCEV, r. Brian Welsh (Velika Britanija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 16.04.2021
ob 20:15
EMA, r. Pablo Larraín (Čile, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI PORTRETI GLASBENIH ZVEZD

Saturday 17.04.2021
ob 20:15
GLASBA JE ČASOVNA UMETNOST 3: LP FILM LAIBACH, r. Igor Zupe (Slovenija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 20.04.2021
ob 20:15
EMA, r. Pablo Larraín (Čile, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

SAXGO21

Friday 25.06.2021
ob 22:00
SAXGO21: HOBBY HORSE
Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica
 

SAXGO21

Saturday 26.06.2021
ob 22:00
SAXGO21: SCHIME
Ploščad Silvana Furlana, Nova Gorica
 

SAXGO21

Sunday 27.06.2021
ob 21:00
SAXGO21: JAN GRIČAR, saksofon in NEŽA KOŽELJ, klavir
Dvorana Gradu Kromberk, Nova Gorica
 

SAXGO21

Monday 28.06.2021
ob 21:00
SAXGO21: DUO KALYPSO - Miha Rogina, saksofon in Sae Lee, klavir
Dvorana Glasbene šole Nova Gorica
 

SAXGO21

Tuesday 29.06.2021
ob 22:00
SAXGO21: FREE STELLAR TRIO & DANIELE D'AGARO
Park Gradu Kromberk
 

SAXGO21

Wednesday 30.06.2021
ob 21:00
SAXGO21: Celjski godalni orkester
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

SAXGO21

Wednesday 30.06.2021
ob 22:30
SAXGO21: JAM-SESSION Leon Firšt Trio
Caffe Gallus/ Grad Kromberk - pred vhodom/park
 

SAXGO21

Thursday 01.07.2021
ob 20:00
SAXGO21: ALL TOGETHER NOW - Zaključni koncert udeležencev Poletne šole saksofona
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Wednesday 01.09.2021
ob 18:00
EVA-NINA KOZMUS, flavta Godalni kvartet QUATUOR VAN KUIJK
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Wednesday 01.09.2021
ob 20:15
EVA-NINA KOZMUS, flavta Godalni kvartet QUATUOR VAN KUIJK
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Thursday 02.09.2021
ob 18:00
BACH CONSORT WIEN, Francisco Brito, tenor & Rubén Dubrovsky, dirigent
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Thursday 02.09.2021
ob 20:15
BACH CONSORT WIEN, Francisco Brito, tenor & Rubén Dubrovsky, dirigent
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Friday 03.09.2021
ob 18:00
ENSEMBLE CHAMBERJAM: Marcelo Nisinman, Daniel Rowland, Zoran Marković, Alberto Mesirca & Natacha Kudritskaya
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Friday 03.09.2021
ob 20:15
ENSEMBLE CHAMBERJAM: Marcelo Nisinman, Daniel Rowland, Zoran Marković, Alberto Mesirca & Natacha Kudritskaya
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Saturday 04.09.2021
ob 18:00
ALEKSANDER GADŽIJEV, klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Saturday 04.09.2021
ob 20:15
ALEKSANDER GADŽIJEV, klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Sunday 05.09.2021
ob 18:00
VEČER BACHOVE GLASBE: Matej Šarc, Tomoko Akasaka, Roberto Loreggian & Gregor Fele
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Sunday 05.09.2021
ob 20:15
VEČER BACHOVE GLASBE: Matej Šarc, Tomoko Akasaka, Roberto Loreggian & Gregor Fele
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 06.09.2021
ob 18:00
KOMORNI ORKESTER KAMMERSYMPHONIE BERLIN, Tatjana Blome, Sören Linke & Jürgen Bruns
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 06.09.2021
ob 20:15
KOMORNI ORKESTER KAMMERSYMPHONIE BERLIN, Tatjana Blome, Sören Linke & Jürgen Bruns
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Tuesday 07.09.2021
ob 18:00
ZVOKI Z DUNAJSKIH ULIC: Irena Grafenauer, Mate Bekavac & Aco Bišćević
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Tuesday 07.09.2021
ob 20:15
ZVOKI Z DUNAJSKIH ULIC: Irena Grafenauer, Mate Bekavac & Aco Bišćević
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZREDNI KONCERTI

Friday 05.11.2021
ob 20:15
ATMOSPHERICA: Natalija Šaver, klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Saturday 11.12.2021
ob 17:30
NAJBOLJŠI SUNE, r. Jon Holmberg (Švedska, 2019, podnapisi), 8+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Saturday 11.12.2021
ob 20:15
PROXIMA, r. Alice Winocour (Francija, Nemčija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Wednesday 15.12.2021
ob 20:15
PROXIMA, r. Alice Winocour (Francija, Nemčija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZREDNI KONCERTI

Tuesday 21.12.2021
ob 20:15
NEW SWING QUARTET – praznični koncert
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Friday 21.01.2022
ob 20:00
SANJA REPŠE, violončelo in ALEKSANDRA PAVLOVIČ, klavir
Grad Kromberk
 

GRAJSKE HARMONIJE

Friday 18.02.2022
ob 20:00
ROYA SAXOPHONE QUARTET
Grad Kromberk
 

GRAJSKE HARMONIJE

Friday 25.03.2022
ob 20:00
NICOLETTA SANZIN in PATRIZIA TASSINI, harfa
Grad Kromberk
 

GRAJSKE HARMONIJE

Friday 08.04.2022
ob 20:00
DEKLIŠKA VOKALNA SKUPINA BODEČA NEŽA, Mateja Černic, dirigentka
Grad Kromberk
 
 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy